У пошуку майстра  аерографії, ви можете  натрапити на "умільців", котрі озвучують ціни і терміни, що відрізняються  від інших у 2-3 рази.  Чому? Тому що вони  хочуть попросто заробити. А для "заробити " вони
 використовують матеріали та  інструменти  низької якості.  Є й такі що роблять все самі – і малюють, і лакують- полірують. Як результат і аерографія не та і  полаковано також не так.  

Вам можуть показати фото –  шедеври аерографії, говорити що це їхні роботи. Це небезпечно - довіряти таким "попсуймайстрам". У Львові вже були випадки, коли люди замовляли таку ж саму аерографію, яку по словам художника він вже робив,  а отримували, такий собі "імпресіонізм", чи щось в тому роді. 

Є такі що кажуть , що низька ціна зумовлена тим, що тільки почали малювати і для реклами заохочують низькою ціною. В даному випадку, також варто задуматись над якістю аерографії "новачків".
 
Коли аерографія вже зроблена, авто полаковане, ви заплатили. І ніби то і ніби не то,  що хотіли. На ескізі виглядало краще. Проте ви розумієтие, що зекономили  50-100-200-чи скільки там грошей і претензії можете виставити лише до себе.
 
Аерографія - кропіткий процес, вимагає концетрації та уваги, це мистецтво, нa таких речах не економлять. І за таку роботу звичайно має бути відповідна оплата. Якщо ви хочете отримати такий ж малюнок? як на вашому ескізі- звертайтесь до професіоналів.


///*кнопки*\\\ /\\****///