У пошуку майстра  аерографії, ви можете  натрапити на "умільців", котрі озвучують ціни і терміни, що відрізняються  від іших у 2-3 рази.  Чому? Тому що вони  хочуть попросто заробити. А для економії вони використовують матеріали та  інструменти  низької якості. Є й такі що роблять все самі – і малюють, і лакують- полірують. Як результат і аерографія не та і  полакованно також не так.  
Вам можуть показати фото –  шедеври аерографії, говорити що це їхні роботи. Це небезпечно - довіряти таким "попсуймайстрам". У Львові вже були випадки, коли люди замовляли таку ж саму аерографію, яку по словам художника він вже робив,  а отримували, такий собі "імпресіонізм", чи щось в тому роді. 

Коли аерографія вже зроблена, авто полаковане, ви  заплатили. І ніби то і ніби не то,  що хотіли. На ескізі виглядало краще. Проте ви розумієтие, що зекономили  50-100-200-чи скільки там грошей. 
 
Аерографія це мистецтво, не таких речах не економлять. Якщо ви хочете отримати такий ж малюнок як на вашому ескізі- звертайтесь до професіоналів.
 Аерографія - кропіткий процес, вимагає концетрації та уваги. І за таку роботу звичайно має бути відповідна оплата. 

///*кнопки*\\\ /\\****///