Умови в яких відбувається нанесення аерографії на ваш автомобіль

Нанесення на авто малюнка в техніці аерографії - процес складний і трудомісткий: крім художньої частини він включає в себе арматурні, підготовчі, малярські, а не рідко ще й ремонтні роботи з кузовом автомобіля, які повинні проводитися в гідних умовах, з найкращими матеріалами та руками кваліфікованих фахівців.
  Існують багатофункціональні художники-аерографікі, які весь процес покладають на свої плечі. Безумовно, серед них є талановиті майстри на всі руки, але нерідко це обгрунтовується бажанням заощадити.
  Художник відповідає за творчу складову процесу, спрямовуючи весь свій запас енергії на його реалізацію. Підготовчі, а часом ремонтні роботи, які проводяться з машиною до і після нанесення аерографії, досить трудомісткі, вони не повинні відволікати і концентрувати на собі увагу художника. Інакше рано чи пізно в дію вступить правило закону відшкодування: якщо десь прибуло, значить - десь вибуло.

   
Наша студія співпрацює з автоцентром "Рік-авто" , що як не можна краще відповідає уявленням про сучасний і високоякісний сервіс.
Преображення вашого автомобіля відбувається в просторому, добре освітленому і чистому приміщенні. Це далеко не маловажний фактор, який безумовно впливає на підсумковий результат художнього розпису.
Студія аэрографії «Aerogrom» і автоцентр «РІК-АВТО» солідарні  поглядами  на індивідуальний підхід до  кожного клієнта.
Уважне і трепетне ставлення до бажань клієнта, стовідсоткова віддача при виконанні - принцип, на якому базуються ці партнерські відносини. 
 
Автосервіс за адресою 
Львів,  вул. Щирецька 36 (ринок Південний, РІК-АВТО, автосервсіс)
www.rikauto.com.ua
///*кнопки*\\\ /\\****///