Аерографія (аэрография, airbrush)  це — метод живопису, який здійснюється завдяки аерографу, так званому повітряному  пензлику (air- повітря, brush- пензлель, кісточка для малювання)
  Аерографія  за моїми  думками та діями в процесі розпису це   — музика, мелодія, танець, ритм, вібрація — яка формується  повітрям та  фарбою і утворює єдиний малюнок...
 Аерографія відрізняється від інших методик та технік малювання повітряним розпилом фарби, яке утворює полотно фарби з неймовірно плавними межами- так  як бачить наше око світ навкруги.
 Ми  можем написати картини технікою  аерографії    на  металі , бетоні , дереві, тканині , пластику та перенести частинку живої природи, мисливський погляд тварин, свободу та чистоту безкрайого неба, загадковість диму, спокій туману, енергію полум'я,  свіжість ранкового лісу, могучість морських хвиль , безосяжність  простору космосу та силу серця...
Для кожного матеріалу використовуєм відповідну фарбу, якщо технологія цього вимагає та матеріали виробників з гарантіями якості.
До кожного клієнта індивідуальний підхід.
Придумаєм і втілюємо в реальність  ідеї ...
Люмінофор, флюор, ультрафіолетові, хамелеони, перламутри, на фосфорній основі, термо-фарби (колір залежить від температури), структурні (фарба утворю візерунок безпосередньо на поверхні), матовий лак — ось далеко не весь перелік спецефічних матеріалів. 
///*кнопки*\\\ /\\****///