Ваша машина тепер володіє унікальним малюнком, якою розташований на кузові Вашого автомобіля. Що ж необхідно робити, щоб він як можна довше радував Вас, і притягував погляди тих, що оточують?  Погодитеся, навіть найкрасивіша аерографія на подряпаному кузові виглядатиме не самим кращим чином...

Відповідь дуже проста:

Спершу не рекомендуємо Вам мити Ваш автомобіль деякий час після того, як Ви забрали його із студії. (у літній період – 3 доби, в зимовий 6-7)  Далі, по закінченні часу, лак неминуче дряпатиметься (це відноситься навіть до лаку стійкому до подряпин, хай і в набагато меншій мірі і набагато більшому тимчасовому інтервалі) щоб цього не відбувалося, необхідно дотримувати декілька нескладних правил .

Безумовно, ми не зможемо описати всі способи пошкодження автомобіля, але спробуємо застерегти від основних помилок.     

 * Обов'язково мийте автомобіль лише із застосуванням миття високого тиску.    

* Ніколи не протирайте брудну машину ганчірками, щітками або іншими засобами.  

* Якщо при митті була допущена помилка, і частина авто залишилася невимитою, (навіть якщо вона маленька, розміром з сірникову коробку), завжди наполягайте на тому, щоб вона була усунена не в останню мить ганчіркою, яка попалася під руку, а саме м'якою губкою з водою. І тільки потім протерта досухо.    

* Також небажано ставити на кузов авто які-небудь предмети, коробки, сумки, і інші предмети, при переміщенні подібних предметів по поверхні лакофарбного покриття найдрібніші частки піску, завжди незримо присутні на кузові, зіграють роль абразиву, і нанесуть декілька глибоких рисок на поверхню лаку.    

* Не бажане попадання на ЛКП хімічних реактивів і інших їдких рідин: масла, бензину, дизельного палива, гальмівній рідині і інших супутніх експлуатації автомобіля хімічних складів.  

Описані тут проблеми не завжди можуть бути критичними. Наприклад, ризики і потертості легко піддаються поліровці, плями від бензину змиваються активною піною або спеціальними м'якими очисниками для кузова автомобіля.  Будь-які дефекти підлягають усуненню, але завжди простіше запобігти, ніж втрачати згодом час і нерви на відновлення зіпсованого.  Фактично, жодного особливого відходу аерографія не вимагає, дотримуючи нескладні запобіжні засоби, ви зможете зберегти ваш новий малюнок на весь час, який служитиме Вам Ваш автомобіль


///*кнопки*\\\ /\\****///