Технологія нанесення аерографія на авто

(на інші матеріальні форми також подібний процес)

Крок першийРозробка ескізу(дизайн-проекту) для аерографії,  створення або вибір малюнку, який клієнт бажає бачити на автомобілі, мотоциклі, стіні клубу, офісу,  яхті, літаку, гелікоптеру, ноутбуку, компютеру, мишці, човні, квадроциклі, стелі, стінах басейну, дому, телефоні, одягу, скутері, чопері, ракеті,

Крок Два-підготовка до  аерографії. Деталі, на які наноситимуться малюнок, підготовлюються:

-якщо лакофарбове покриття (ЛФП) деталі не пошкоджене, то верхній шар лаку «матуєтся» за допомогою спеціальної абразивної пасти або наждачного паперу. Це робиться, для того, щоб фарба надалі мала щонайкраще поєднання з поверхнею, на яку наноситься аерографія. Якщо на деталі є дефекти (вм'ятини, подряпини, і т.п.), то поверхню відновлюють.З поверхні забирається бруд, пил - все зайве з допомогою обезжируючьої рідини (siliconremoover) та антистатичної салфетки. 

Підготовка фарб потрібних відтінків та кольорів.
 
Крок Три - Аерографія .Безпосередньо наноситься сам малюнок, проте не пензликами та олівцями, а  за допомогою аерографа- пульверизатора, котрий розпилює фарбу під тиском, та завдяки своїй конструкції, в залежності від моделі дає товщину лiнiї до 0,1  мм.  Для розпису використовуються  фарби, заздалегідь підготовлені колористом або самим художником шляхом змішування фарб різних кольорів.

Крок Чотири -  Захист  аерографії. Поверхню, на яку нанісся малюнок, покривають лаком. 

Малюнок також можна застрахувати вiд небажаних пошкоджень як витвір мистецтва або за актом виконаних робіт.

///*кнопки*\\\ /\\****///